-11%

HAMA Филтер за аспиратор H 110832

  • Филтер со активен јаглен
  • Големина: 470 x 570 mm
  • Сет од 2 парчиња
  • Спречува таложење на мрснотии на мебелот и во кујнатаДостапност:

Нема на залиха

440.00 ден 390.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Филтер со активен јаглен
  • Големина: 470 x 570 mm
  • Сет од 2 парчиња
  • Спречува таложење на мрснотии на мебелот и во кујната

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.