-3%

HAMA Дистрибуциска плоча H 047840

 • Боја : црна
 • Должина на кабел : 1.4 m
 • Интегрирана заштита на децата
 • За поврзување до 8 уредиДостапност:

Нема на залиха

1,190.00 ден 1,150.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Должина на кабел : 1.4 m
 • Максимална моќност на поврзаниот уред : 3500 W
 • Максимално оптоварување на струја : 16 A
 • Интегрирана заштита на децата
 • On / Off прекинувач
 • За поврзување  до 8 уреди

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.