-12%

HAMA Аудио адаптер H 043254

  • Аудио адаптер
  • Машки утикач
  • Должина 3,5 мм
  • СтереоДостапност:

Нема на залиха

130.00 ден 115.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Аудио адаптер
  • Машки утикач
  • Должина  3,5 мм
  • Стерео

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.