-10%

HAMA Антенски кабел H 042998

  • Висококвалитетен
  • Коаксијален
  • 2 машки утикачаДостапност:

Нема на залиха

100.00 ден 90.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Висококвалитетен
  • Коаксијален
  • 2 машки утикача

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.