-13%

GORENJE Замрзнувач FN6191DHW

 • NoFrost
 • Енергетска класа: A
 • Бруто капацитет: 277 l
 • Бучност: 42 dB(A)35,690.00 ден 30,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Замрзнувач
 • Енергетска класа: A
 • Боја: бела
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Врата: Метална рачка на врата
 • Климатска класа: SN, ST, N, T
 • Рачка со зглоб
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 277 / 243 l
 • Функција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Капацитет на замрзнување: 18 kg
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h
 • Електронско управување позади вратата
 • Автоматско одмрзнување на замрзнувачот (NoFrost)
 • NoFrost
 • ЛЕД осветлување
 • 6 стаклени полици
 • Простор за замрзнување: 1 врата, 6 фиоки
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,83 kWh
 • Бучност: 42 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
 • Приклучна моќ: 100 W
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.