-13%

GORENJE Замрзнувач FH330W

 • Рачно одмрзнување
 • Енергетска класа: A
 • Бруто капацитет: 325 l
 • Бучност: 42 dB(A)18,150.00 ден 15,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Замрзнувач
 • Енергетска класа: А
 • Врата: Метална рачка на врата
 • Климатска класа: SN, ST, N, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Капацитет на замрзнување: 19 kg
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 35 h
 • Механичко управување
 • Рачно одмрзнување
 • Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Стандардно – на врата
 • Простор за замрзнување: 2 корпи
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,99 kWh
 • Бучност: 42 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 110 × 85 × 70 cm
 • Приклучна моќ: 130 W
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.