-13%

GORENJE Замрзнувач F6245W

 • Рачно одмрзнување
 • Енергетска класа: A
 • Бруто капацитет: 238 l
 • Бучност: 42 dB(A)22,400.00 ден 19,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Замрзнувач
 • Енергетска класа: А
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Врата: Метална рачка на врата
 • Климатска класа: SN, ST, N, T
 • 1 компресор
 • Боја : бела
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 238 / 208 l
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Капацитет на замрзнување: 15 kg
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 20 h
 • Механичко управување
 • Рачно одмрзнување
 • Аналоген термометар
 • Аларм за отворена врата
 • Звучен и светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Стандардно – на врата
 • Дел за складирање: 4 корпи
 • Простор за замрзнување: 2 врати
 • Број на акумулатори за ладење: 2
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,91 kWh
 • Бучност: 42 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm
 • Приклучна моќ: 110 W
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.