-13%

GORENJE Замрзнувач FH211AW

– Енергетска класа: A+
– 1 компресор
– Вкупен бруто/нето капацитет: 194 / 194 l
– Димензии (ШxВxД): 89,1 × 84,2 × 55,7 cm


Достапност:

Нема на залиха

17,290.00 ден 14,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A+
 • Климатска класа: SN, N, ST, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 194 / 194 l
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 32 h
 • Механичко управување
 • Рачно одмрзнување
 • Осветлување на просторот за замрзнување: ЛЕД осветлување
 • Простор за замрзнување: 2 корпи
 • Заклучување на вратата
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,6 kWh
 • Бучност: 40 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 89,1 × 84,2 × 55,7 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 92 × 88,8 × 57,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 31 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 35 kg
 • Приклучна моќ: 110 W
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.