-13%

GORENJE Замрзнувач F4141PW

– Енергетска класа: A+
– Врата: Емајлиран челик
– Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
– Ногарки: 2


19,080.00 ден 16,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A+
 • Врата: Емајлиран челик
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Ногарки: 2
 • Прилагодливи ногарки: 2
 • Климатска класа: N, ST
 • Број на ѕвездички: ****
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 169 / 153 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 169 / 153 l
 • Капацитет на замрзнување: 9 kg/24h
 • Капацитет на замрзнување: 3,8 kg
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 20 h
 • Механичко управување
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,58 kWh
 • Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 213 kWh
 • Бучност: 40 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58 × 148,5 × 56,7 cm
 • Нето тежина на апаратот: 42 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 45,5 kg
 • Приклучна моќ: 138 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.