-13%

GORENJE Вградна плотна IT640BSC

– Црна
– Брусен раб на плочата
– Контрола на допир (TouchControl)
– Тајмер


18,960.00 ден 16,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Црна
 • Брусен раб на плочата
 • Контрола на допир (TouchControl)
 • Тајмер
 • PowerBoost функција
 • 4 индукциски зони за готвење
  лево напред: Круг 21 cm, 1.5/2 kW,
  десно напред: Круг 14.5 cm, 1.2/1.6 kW,
  лево назад: Круг 14.5 cm, 1.2/1.6 kW,
  десно назад: Круг 21 cm, 1.5/2 kW
 • Сигнализација на преостаната топлина
 • Заштита од деца
 • Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,8 × 52 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 15,5 × 56,5 cm
 • Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-56,2 × 7,4 × 49,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 7,6 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 8,1 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
 • Приклучна моќ: 7.200 W
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.