-13%

GORENJE Вградна плотна IT321SYB

– Црна
– Брусен раб на плочата
– SmartControl
– Персонализирани подесувања


17,240.00 ден 14,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Црна
 • Брусен раб на плочата
 • SmartControl
 • Персонализирани подесувања
 • SmartControl
 • Функција за враќања на подесувањата (Recall)
 • Тајмер за варење јајца (EggTimer)
 • Тајмер
 • Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
 • Одржување на топлина
 • SoftMelt функција
 • PowerBoost функција
 • 2 индукциски зони за готвење
  напред: Круг 18 cm, 1.4/2.1 kW,
  назад: Круг 18 cm, 1.4/2.1 kW
 • Сигнализација на преостаната топлина
 • Заштита од деца (ChildLock Pro)
 • Димензии (ШxВxД): 30 × 5,4 × 52 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 61 cm
 • Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 28,3-28,5 × 7 × 49 cm
 • Нето тежина на апаратот: 4,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 5,2 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
 • Приклучна моќ: 3.200 W
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.