-13%

GORENJE Вградна плотна GCW641ST

 • Стаклокерамичка плинска плоча
 • Боја:Црна / Хром
 • Троен горач
 • Еднорачно електронско палење

36,440.00 ден 31,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Стаклокерамичка плинска плоча
 • Боја:Црна / Хром
 • Горилници со висока енергетска ефикасност
 • Троен горач
 • Еднорачно електронско палење
 • 4 плински горачи;2 стандардни, 1 мал, 1 wok
  -лево напред: Плински горач 10.3 cm, 3.3 kW,
  -десно напред: Плински горач 4.3 cm, 1 kW,
  -лево назад: Стандарден горач 6.7 cm, 1.75 kW,
  -десно назад: Стандарден горач 6.7 cm, 1.75 kW
 • Тип на решетката за плин: Лиено железо
 • Троен горач
 • Вклучена дополнителна опрема: Плински дизни G30/30 за пропан бутан
 • Сигурносен уред
 • Гас контрола
 • Тип на плин: G20/20 природен гас
 • Димензии (ШxВxД): 59,5 × 11,1 × 52 cm
 • Мерки за вградување: 56 × 7 × 48 cm
 • Нето тежина на апаратот: 14,7 kg

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.