-13%

GORENJE Вградна фурна BO 717E10X

– Essential линија
– Енергетска класа A
– Боја Инокс
– Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)


16,100.00 ден 13,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Електрична рерна
 • Essential линија
 • Енергетска класа A
 • Боја Инокс
 • Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)
 • Матерјал на внатрешноста на рерната SilverMatte
 • Класична шарка на вратата
 • HomeMade Plus облик на рерната
 • Употреблив волумен на рерната 71 l
 • Максимална температура на рерната 275 °C
 • Механичко управување
 • Push pull копчиња
 • Начини на загревање: Брзо загревање (FastPreheat), Долен и горен грејач, Мал инфра грејач, Голем инфра грејач, Голем инфра грејач со вентилатор, Долен грејач со кружен грејач и вентилатор, Кружен грејач, Долен грејач и вентилатор, WarmPlate (одржување на топлина на садовите), Одмрзнување (Defrost), Чистење со AquaClean функција
 • Осветлување на рерната
 • Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува
 • Истовремено печење на повеќе нивоа
 • Совршен грил (PerfectGrill)
 • 1x жичани водилки
 • Длабока емајлирана тава за печење
 • Плитка емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
 • Температура на вратата на рерната
 • Compact Door
 • Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
 • Сигурносно заклучување на вратата
 • Вентилатор за ладење
 • Динамичко ладење на фурната – DC
 • Потрошувачка на електрична енергија (Вентилаторска) 0.81 kWh
 • Приклучна моќ 3.3 kW
 • Димензии (ШхВхД) 597х595х547 mm
 • Приклучна моќ 220-240 V

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.