-13%

GORENJE Вграден фрижидер RKI4182E1

– Енергетска класа: A++
– Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm
– Врата: Метална врата
– Боја: Бела боја


28,800.00 ден 24,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A++
 • Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm
 • Врата: Метална врата
 • Боја: Бела боја
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Шарка на вратата: Со лизгач
 • Климатска класа: SN, N, ST
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 263 / 260 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 190 / 189 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 73 / 71 l
 • Капацитет на замрзнување: 3,5 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 18 h
 • Електронско управување
 • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
 • FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Штедлива програма (EcoMode)
 • Сад за јајца/лед: 1 x 7
 • ЛЕД осветлување на кровот
 • 5 стаклени полици
 • Полици прилагодливи по висина
 • Држач за шишиња
 • Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач
 • Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата
 • Дополнителен скриен простор (HiddenSpace)
 • SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)
 • Простор за замрзнување: 3 фиоки
 • 2 стаклени полици
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,59 kWh
 • Бучност: 38 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58,5 × 183,5 × 65 cm
 • Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-57 × 177,5-178 × 56 cm
 • Нето тежина на апаратот: 56 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 58,5 kg
 • Приклучна моќ: 100 W
 • Осигурувач: 10 A
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.