-13%

GORENJE Вграден фрижидер RI4181E1

– Енергетска класа: A+
– Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm
– Вкупен бруто/нето капацитет: 305 / 301 l
– ЛЕД осветлување на кровот
– 7 стаклени полици


26,450.00 ден 22,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A+
 • Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Шарка на вратата: Со лизгач
 • Врата: Метална врата
 • Боја: Бела боја
 • Климатска класа: SN, N, ST, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 305 / 301 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 305 / 301 l
 • Механичко управување
 • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
 • CrispZone фиока за зеленчук
 • Ладење со помош на вентилатор
 • IonAir со DynamiCooling
 • Штедлива програма (EcoMode)
 • Сад за јајца/лед: 1 x 7
 • ЛЕД осветлување на кровот
 • 7 стаклени полици
 • Полици прилагодливи по висина
 • Држач за шишиња
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,4 kWh
 • Бучност: 37 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58,5 × 183,5 × 65 cm
 • Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-57 × 177,5-178 × 56 cm
 • Нето тежина на апаратот: 54 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 56,5 kg
 • Приклучна моќ: 75 W
 • Осигурувач: 10 A
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.