-9%

GORENJE Вграден фрижидер RBU 6154 W

– Енергетска класа A
– Бруто / Нето капацитет: 149/145 l
– Автоматско отопување
– Потрошувачка на енергија kWh/год.: 234 kWh

13,190.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Ладилник / замрзнувач
 • Надпултен
 • Енергетска класа A
 • Бруто / Нето капацитет: 149/145 l
 • Нето капацитет на разладниот дел: 124 l
 • Нето капацитет на делот за замрзнување: 21 l
 • Бела боја
 • Автоматско отопување
 • 3 стаклени полици
 • 2 стаклени полици
 • 1 сад за зеленчук
 • 1 полица за путер и сирење
 • 1 калап за јајца (6), 1 сад за мраз
 • 2 полици на вратичката
 • 1 лопатка за мраз
 • Потрошувачка на енергија kWh/24 h: 0,64 kWh
 • Потрошувачка на енергија kWh/год.: 234 kWh
 • Капацитет за замрзнување: 2 kg/24h
 • Бучност: 40 dB(A)
 • Не постои можност за монтирање на декоративен панел на вратата
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 82 × 60 cm
 • Маса: 42 kg
 • Гаранција: 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.