-13%

GORENJE Вграден фрижидер RIU 6092AW

 • Енергетска класа: A
 • Боја: Бела
 • Бучност: 36 dB(A)
 • Бруто капацитет: 144 l

22,990.00 ден 19,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Шарка на вратата: Door to Door механизам – шарка во форма на ножички
 • Врата: Метална рачка на врата
 • Боја: Бела
 • Климатска класа: SN, ST, N
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 144 / 143 l
 • Механичко управување
 • ЛЕД осветлување
 • 3 стаклени полици
 • Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,25 kWh
 • Бучност: 36 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 59,6 × 82 × 54,5 cm
 • Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 60-60 × 82-90 × 55 cm
 • Нето тежина на апаратот: 35 kg
 • Приклучна моќ: 70 W
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.