-13%

GORENJE Цедалка за цитруси CJ90E

 • Боја: Инокс
 • Моќност на моторот (max): 85 W
 • Не’рѓосувачки челик
 • Лесно чистење2,590.00 ден 2,250.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот (max): 85 W
 • Не’рѓосувачки челик
 • Мрежест филтер
 • Лесно чистење
 • Систем против капење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Број на наставки за цедење: 1
 • Капак за заштита од прашина
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластика метал
 • Боја: Инокс
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,5 × 28,5 × 23,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,8 kg
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.