-15%

GORENJE Цедалка за цитруси CJ40W

 • Боја: Бела
 • Моќност на моторот (max): 40 W
 • Волумен на садот за сок: 1 l
 • Број на наставки за цедење: 21,520.00 ден 1,290.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот (max): 40 W
 • Пластика
 • Мрежест филтер
 • Лесно чистење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Реверзибилно работење (обратно движење)
 • Број на наставки за цедење: 2
 • Капак за заштита од прашина
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Волумен на садот за сок: 1 l
 • Куќиште: Пластика метал
 • Боја: Бела
 • Димензии (ШxВxД): 16,5 × 21 × 16,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,9 kg
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.