-13%

GORENJE Тостер SM 701 GCB

– Материјал на плочата Алуминиум
– Моќност на грејачот 700 W
– Површина за печење (ШxВ) 20X10
– Индикатор на температура


1,720.00 ден 1,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Материјал на плочата Алуминиум
 • Моќност на грејачот 700 W
 • Површина за печење (ШxВ) 20X10
 • Индикатор на температура
 • Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
 • Складирање во вертикална позиција
 • Едноставно печење
 • Ребрасти плочи за печење
 • Тефлонска плоча
 • Фиксна плоча за грил
 • Рачка за пренесување
 • Заклучување
 • Ладни рачки
 • Складирање на кабелот за напојување
 • Ногарки за стабилност
 • Гумена подлога на садот за поголема стабилност
 • Должина на приклучен кабел 700 mm
 • Димензии ШхВхД 228х95х227 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.