-9%

GORENJE Стерилизатор ST550BY

 • Нелизгачка основа
 • Боја: Бела
 • Приклучна моќ: 600 W
 • Гумени ногарки за стабилност

3,620.00 ден 3,290.00 ден

Спореди

Опис

 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Нелизгачка основа
 • Боја: Бела
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 28 × 37 × 17 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,4 kg
 • Приклучна моќ: 600 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.