-9%

GORENJE Правосмукалка VC2221RPW

 • Боја: сино/бела
 • Приклучна сила: 2200 W
 • Волумен на вреќичката: 3,5 l
 • Проток на воздух: 39 L/s
Достапност:

Нема на залиха

4,829.00 ден 4,390.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • ROPOWER
 • Боја: сино/бела
 • Максимална моќност на моторот: 2.200 W
 • Со вреќичка
 • За суво чистење
 • Број на додатоци: 3
 • Универзална четка
 • Проток на воздух: 39 L/s
 • Волумен на вреќичката: 3,5 l
 • Тип на цевка: Телескопска
 • Должина на телескопската цевка: 83 cm
 • Материјал на цевката: Метал
 • 1 Хепа филтер
 • Управувачка локација: Контрола на апаратот
 • Лизгачко копче за регулирање на силата на моторот
 • SoftStart тивко палење на моторот
 • Хартиени вреќи за прашина: 3
 • Платнена вреќичка: 1
 • Додатоци: 3
 • Намотување на кабелот
 • Голем досег (кабел, црево и цевка): 15 m
 • Исправено или хоризонтално
 • Додаток за оставање на цевката
 • Број на тркала: 3
 • Гумирани тркалца
 • Должина на приклучен кабел: 5 m
 • Димензии (ШxВxД): 45 × 25 × 31 cm
 • Нето тежина на апаратот: 4,5 kg
 • Приклучна моќ: 2.000 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.