-13%

GORENJE Пегла за коса HS90BG

 • Дополнителна нега со јонизатор
 • Заштита од прегревање
 • Подвижни плочки
 • Јачина : 43 WДостапност:

Нема на залиха

1,940.00 ден 1,690.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Дополнителна нега со јонизатор
 • Moжност за закачување
 • Кабел кој се ротира 360°
 • Подвижни плочки
 • Материјал на плочките: керамички плочки
 • Должина на плочките: 90 mm
 • Едноставна механичка контрола
 • Заклучување
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Куќиште: Пластично
 • Приклучна моќ(V): 220-240 V
 • Приклучна моќ: 43 W
 • Должина на приклучен кабел: 2 m
 • Димензии (ШxВxД): 31 × 7,5 × 3,5 cm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.