-14%

GORENJE Пегла на пареа SIH 2200 TQC

– Моќност на грејачот 2200 W
– Сад за вода 0.28 l
– Нивоа на моќност 3
– Постојана пареа 30


2,550.00 ден 2,190.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на грејачот 2200 W
 • Сад за вода 0.28 l
 • Нивоа на моќност 3
 • Постојана пареа 30
 • Ударна пареа (g/min) 90
 • Регулирање на температурата
 • Индикатор на температура
 • Индикатор за ниско ниво на вода
 • Подлога на пеглата Керамика
 • Систем против создавање на бигор
 • Систем против капење
 • Функција за самочистење
 • Вертикално пеглање за осетливи алишта
 • Суво пеглање
 • Пеглање со сува пареа
 • Функција прскање
 • Вртење на приклучниот кабел 360 °
 • Отвор со капак
 • Автоматско исклучување
 • Сигурносен систем
 • Независна тројна заштита
 • Сад за дозирање вода
 • Должина на приклучен кабел 2500 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.