-13%

GORENJE Мултифункционален робот BFM900BY

 • Едноставна подготовка на бебешка храна
 • Механичко управување
 • Додаток за готвење на пареа
 • Приклучна моќ: 900 W6,199.00 ден 5,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на грејачот: 200 W
 • Едноставна подготовка на бебешка храна
 • Механичко управување
 • Додаток за готвење на пареа
 • Димензии (ШxВxД): 31 × 23,5 × 16 cm
 • Нето тежина на апаратот: 2,2 kg
 • Приклучна моќ: 900 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.