-13%

GORENJE Миксер Me 510W

 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • 4 работни брзини
 • Приклучна моќ: 425 WДостапност:

Нема на залиха

2,130.00 ден 1,850.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот (max): 425 W
 • AC мотор за сигурно работење
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Лесно чистење
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Број на брзини за лесно ракување: 4
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
 • Копче за вадење на додатоците
 • Маталки од не’рѓосувачки челик
 • Простор за сместување на кабелот
 • Куќиште: Пластика метал
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 18,5 × 13,5 × 9 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,1 kg
 • Приклучна моќ: 435 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.