-13%

GORENJE Миксер ME 501N

 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • 4 работни брзини
 • Приклучна моќ: 425 WДостапност:

Нема на залиха

2,130.00 ден 1,850.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 18 × 14 × 8 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1 kg
 • Приклучна моќ: 425 W
 • 4 работни брзини
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.