-13%

GORENJE Микровална BM300X

 • Боја: Инокс
 • Врата: Стакло
 • Волумен: 20 l
 • Приклучна моќ: 1.250 W13,800.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Инокс
 • Рерна од не’рѓосувачки челик
 • Врата: Стакло
 • Материјал на челната плоча: Инокс
 • Начин на отварање на вратата: Копче
 • Отвoрање на врата: Лево
 • Волумен: 20 l
 • Нивоа на моќност на микробрановата печка: 6
 • Максимална моќност на микробрановата: 800 W
 • Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W
 • Електронско управување
 • Начин на управување: Копче
 • Логичен избор
 • Функција одмрзнување според тежината
 • Автоматско мени
 • Заклучување за заштита од деца
 • Ротирачка стаклена чинија
 • Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
 • Декоративна рамка
 • Димензии (ШxВxД): 59,5 × 38,8 × 34,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65 × 44,5 × 40,4 cm
 • Нето тежина на апаратот: 15 kg
 • Приклучна моќ: 1.250 W
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.