-13%

GORENJE Микровална BM251ST

 • Боја: Рефлексивна сива
 • Врата: Стакло
 • Волумен: 25 l
 • Приклучна моќ: 1.450 W

33,340.00 ден 28,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Рефлексивна сива
 • Рерна од не’рѓосувачки челик
 • Врата: Стакло
 • Материјал на челната плоча: Стакло
 • Начин на отварање на вратата: На допир
 • Отвoрање на врата: Лево
 • Ултра ладна врата (UCD)
 • Волумен: 25 l
 • Нивоа на моќност на микробрановата печка: 6
 • Максимална моќност на микробрановата: 900 W
 • Број на инфра греачи: 1
 • Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W
 • Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
 • Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
 • Електронско управување
 • Начин на управување: Команди на допир
 • Број на комбинирани опции на загревање: 3
 • Број на програми со грил: 4
 • Комбинирано греење: Микробранови грил
 • Автоматско мени
 • Сигурносен прекинувач
 • Ротирачка стаклена чинија
 • Димензија на ротирачката чинија: 27,5 cm
 • Декоративна рамка
 • Ротирачка решетка за скара
 • Начин на загревање: Кварцно
 • Димензии (ШxВxД): 59,5 × 38,8 × 41 cm
 • Нето тежина на апаратот: 19,5 kg
 • Приклучна моќ: 1.450 W
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.