-13%

GORENJE Микровална BM171E2X

 • Боја: Инокс
 • Врата: Стакло
 • Волумен: 17 l
 • Приклучна моќ: 1.050 W

14,000.00 ден 12,190.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Инокс
 • Рерна од не’рѓосувачки челик
 • Врата: Стакло
 • Материјал на челната плоча: Инокс
 • Начин на отварање на вратата: Копче
 • Отвoрање на врата: Лево
 • Ултра ладна врата (UCD)
 • Волумен: 17 l
 • Нивоа на моќност на микробрановата печка: 6
 • Максимална моќност на микробрановата: 700 W
 • Број на инфра греачи: 1
 • Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W
 • Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
 • Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
 • Механичко управување
 • Начин на управување: Копче
 • Број на програми со грил: 4
 • Комбинирано греење: Микробранови грил
 • Сигурносен прекинувач
 • Осветлување
 • Ротирачка стаклена чинија
 • Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
 • Декоративна рамка
 • Ротирачка решетка за скара
 • Начин на загревање: Кварцно
 • Димензии (ШxВxД): 59,5 × 38,4 × 31,9 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65 × 44,1 × 40,4 cm
 • Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56,7 × 38-38 × 43 cm
 • Нето тежина на апаратот: 14,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 16,5 kg
 • Приклучна моќ: 1.050 W
 • Осигурувач: 6 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.