-13%

GORENJE Микровална BM 171A4XG

 • Боја: Црна
 • Врата: Стакло
 • Волумен: 17 l
 • Приклучна моќ: 1.050 W

16,300.00 ден 14,190.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црна
 • Рерна од не’рѓосувачки челик
 • Врата: Стакло
 • Материјал на челната плоча: Стакло
 • Начин на отварање на вратата: Копче
 • Отвoрање на врата: Лево
 • Ултра ладна врата (UCD)
 • Волумен: 17 l
 • Нивоа на моќност на микробрановата печка: 6
 • Максимална моќност на микробрановата: 700 W
 • Број на инфра греачи: 1
 • Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W
 • Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
 • Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
 • Електронско управување
 • Начин на управување: Копче
 • Начини на загревање:
  -Скара
  -Микробранова печка
 • Број на програми со грил: 4
 • Комбинирано греење: Микробранови грил
 • Автоматско мени
 • Сигурносен прекинувач
 • Осветлување
 • Ротирачка стаклена чинија
 • Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm
 • Декоративна рамка
 • Ротирачка решетка за скара
 • Начин на загревање: Кварцно
 • Димензии (ШxВxД): 59,5 × 38,8 × 32 cm
 • Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56,7 × 38-38 × 43 cm
 • Нето тежина на апаратот: 14,5 kg
 • Приклучна моќ: 1.050 W
 • Осигурувач: 6 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.