-13%

GORENJE Микробранова MO20E2BH

– Отвoрање на врата: Лево
– Волумен: 20 l
– Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
– Максимална моќност на микробрановата: 800 W


6,890.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црна
 • Лакирана
 • Врата: Стакло
 • Материјал на челната плоча: Пластика
 • Начин на отварање на вратата: Рачка
 • Отвoрање на врата: Лево
 • Волумен: 20 l
 • Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
 • Максимална моќност на микробрановата: 800 W
 • Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W
 • Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна
 • технологија (HVT)
 • Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
 • Механичко управување
 • Звучен сигнал: Без можност за исклучување
 • Часовен опсег (min): 35 min
 • Начини на загревање:
 • Број на комбинирани опции на загревање: 3
 • Број на програми со грил: 1
 • Комбинирано греење: Микробранови + грил
 • Временско
 • AquaClean функција
 • Сигурносен прекинувач
 • Ротирачка стаклена чинија
 • Димензија на ротирачката чинија: 25,5 cm
 • Начин на загревање: Инфра
 • Димензии (ШxВxД): 45,5 × 26,1 × 35,3 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49,5 × 28,6 × 38 cm
 • Нето тежина на апаратот: 10,3 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 11,4 kg
 • Приклучна моќ: 1.100 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.