-13%

GORENJE Микробранова MO20E1S

– AquaClean функција
– Сигурносен прекинувач
– Ротирачка стаклена чинија
– Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
– Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm


6,890.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Сребрена
 • Лакирана
 • Врата: Стакло
 • Материјал на челната плоча: Пластика
 • Начин на отварање на вратата: Копче
 • Отвoрање на врата: Лево
 • Волумен: 20 l
 • Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
 • Максимална моќност на микробрановата: 800 W
 • Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
 • Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
 • Механичко управување
 • Начин на управување: Копче
 • Часовен опсег (min): 35 min
 • Комбинирано греење: Микробранови
 • Временско
 • AquaClean функција
 • Сигурносен прекинувач
 • Ротирачка стаклена чинија
 • Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
 • Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48,2 × 29,4 × 38,6 cm
 • Нето тежина на апаратот: 10,9 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 12,6 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
 • Приклучна моќ: 1.280 W
 • Осигурувач: 8 A
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.