-13%

GORENJE Машина за садови GV620E10

– Енергетска класа A++
– Essential линија
– Потрошувачка на вода 11 l
– Број на стандардни сетови 14 pcs


28,740.00 ден 24,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа A++
 • Essential линија
 • Потрошувачка на вода 11 l
 • Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство 3080 l
 • Максимална температура на влезната вода 60 °C
 • Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa 0.93 kWh
 • Звучен сигнал
 • Функција за таблета 3 во 1 Да
 • Програми
  Брзa програмa
  Интензивно миење
  Накиснување
  Daily wash
  Економична програма
 • Температура на миење (°C) 60/45/35
 • Број на стандардни сетови 14 pcs
 • Програма за половично полнење
 • Број на корпи 3
 • Повеќенаменска долна корпа Да
 • Целосен AquaStop
 • Сервисна дијагностика Да
 • Внатрешност од не’рѓосувачки челик
 • Бучност 47 dB(A)
 • Регулирање на висината 50 mm
 • Димензии ШхВхД: 598х815х550 mm
 • Нето тежина на апаратот 34 kg
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.