-13%

GORENJE Машина за садови GS62040W

– 60цм
– Бела
– 13 комплети
– 5 програми


27,600.00 ден 23,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Gorenje GS62040W
 • Самостоечка машина за миење садови
 • 60цм
 • Бела
 • 13 комплети
 • 5 програми
 • 2 корпи
 • Повеќенаменска долна корпа
 • Функција 3во1
 • Одложен старт до 9 часа
 • Звучен сигнал за крај на програмот
 • Заштита од прелевање со целосен Aquastop
 • А++ енергетска класа
 • Бучност 47dB
 • Димензии 85x60x60 цм
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.