-13%

GORENJE Машина за перење WP703

 • Енергетска класа: A+++
 • Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm
 • Капацитет за перење: 1-7 kg
 • WaveActive барабан20,100.00 ден 17,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A+++
 • Боја: Бела
 • WaveActive барабан
 • Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm
 • Капацитет за перење: 1-7 kg
 • Волумен на барабанот: 54 l
 • Едноставно користење
 • Персонализирани подесувања на сите програми
 • 16 програми
 • Основни програми: Памук, Волна, Микс синтетика, Рачно перење (HandWash)
 • Начин на перење: NormalCare, EcoCare, TimeCare
 • Начин на перење
 • Програма за самочистење (SterilTub)
 • Нежно затворање на вратата
 • Нормално тивко работење
 • Заклучување – заштита за деца (CDP)
 • Годишна потрошувачка на вода: 9.680 l
 • Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 174 kWh
 • Ниво на бучност при перење: 57 dB(A)re1pW
 • Ниво на бучност при центрифугирање: 73 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 54,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 66,5 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,47 W
 • Приклучна моќ: 2.000 W
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.