-13%

GORENJE Машина за мелење месо MG1600W

 • Метално куќиште
 • Приклучна сила: 1.600 W
 • Капацитет на мелење: 1,9 kg/min
 • Додатоци за мелење месо: 2

 


5,510.00 ден 4,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот (max): 1.600 W
 • Капацитет на мелење: 1,9 kg/min
 • Лесно чистење
 • Метално куќиште
 • Син индикатор
 • Реверзибилна функција
 • Додатоци за мелење месо: 2
 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Куќиште: Пластика метал
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 23 × 18 × 23 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31 × 28,8 × 20,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 2,8 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg
 • Приклучна моќ: 350 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.