-15%

GORENJE Овлажнувач за воздух – Baby линија H17BY

 • Подобрена влажност во просторијата
 • Подобрен квалитет на воздухот
 • Капацитет на резервоарот: 1,7 l
 • Приклучна моќ: 30 W3,390.00 ден 2,890.00 ден

Спореди

Опис

 • Подобрена влажност во просторијата
 • Подобрен квалитет на воздухот
 • Капацитет на резервоарот: 1,7 l
 • Ultra sonic технологија
 • Ладна пареа
 • Модерен дизајн
 • Син индикатор
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластика метал
 • Бучност: 35 dB(A)
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 34 × 21 × 15 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,5 kg
 • Приклучна моќ: 30 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.