-13%

GORENJE Кујнски бојлер TEG 5U

 • Бела: боја
 • Волумен: 5,7 l
 • Ниска монтажа
 • Јачина: 2000 WДостапност:

Нема на залиха

5,390.00 ден 4,690.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Деклариран профил за употреба: XXS
 • Енергетска класа: А
 • Енергетска ефикасност на загревање на водата nwh: 35 %
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 2,49 kWh
 • Прилагодување на температурата на термостатот: e
 • Функција EcoSmart: 0
 • Волумен: 5,7 l
 • Број на одводни места: 1
 • Начин на монтажа: Ниска монтажа
 • Материјал на котелот: Пластика
 • Регулација на температурата: Електромеханичка
 • Температурен опсег: 15-75 °C
 • Заштита од замрзнување: Да
 • Индикатор за работа на електричниот грејач: Да
 • Степен на заштита од влага: IP 24
 • Број на грејачи: 1
 • Приклучна моќност: 2.000 W
 • Номинален напон: 8,7 A
 • Температурни загуби (kWh/24) – вертикална монтажа: 0,32 kWh/24
 • Димензии (ШxВxД): 25,6 × 39 × 21,3 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3,2 kg
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.