-13%

Комбиниран Фрижидер GORENJE RK6192AX4

 • Енергетска класа: A++
 • Боја: Металик сива
 • FrostLess
 • Бруто капацитет: 326 l

26,440.00 ден 22,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A++
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Боја: Металик сива
 • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
 • Климатска класа: SN, N, ST, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 326 / 324 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 229 / 229 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 97 / 95 l
 • Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 30 h
 • Механичко управување
 • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
 • FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот
 • Сад за јајца/лед: 1 x 7
 • ЛЕД осветлување на кровот
 • 4 стаклени полици
 • Држач за шишиња
 • Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач
 • XXL SpaceBox фиока
 • Простор за замрзнување: 3 фиоки
 • 2 стаклени полици
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,64 kWh
 • Бучност: 40 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
 • Нето тежина на апаратот: 72,5 kg
 • Приклучна моќ: 120 W
 • Осигурувач: 10 A

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.