-13%

Комбиниран Фрижидер GORENJE NRK6202MX4

Комбиниран Фрижидер GORENJE NRK6202MX4

– Енергетска класа: A++
– Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm
– Боја: Металик сива
– NoFrost Plus

32,190.00 ден 27,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A++
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Врата: Вистински инокс (TouchFree-слој)
 • Интегрирана рачка
 • Боја: Металик сива
 • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
 • Климатска класа: SN, N, ST, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 363 / 339 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 265 / 254 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 98 / 85 l
 • Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 18 h
 • Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
 • Аларм за отворена врата
 • Звучен и светлосен сигнал при превисока температура во разладниот дел: бел сигнал
 • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
 • IonAir со Multiflow 360° функција
 • Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)
 • NoFrost Plus
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • ЛЕД осветлување на кровот
 • 5 стаклени полици
 • Држач за шишиња
 • Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач
 • Полици на вратата на ладилникот: 3 SimpleSlide полици прилагодливи по висина, 1 горна полица прилагодлива по висина
 • Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење
 • FreshZone фиока
 • XXL SpaceBox фиока
 • Простор за замрзнување: 3 фиоки
 • 2 стаклени полици
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,67 kWh
 • Бучност: 42 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 206 × 75 cm
 • Нето тежина на апаратот: 69,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 72,5 kg
 • Приклучна моќ: 120 W
 • Осигурувач: 10 A
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.