-13%

Комбиниран Фрижидер GORENJE NRK612ST

 • Енергетска класа: A
 • Боја: Металик сива
 • Приклучна моќ: 120 W
 • Бучност: 42 dB(A)63,800.00 ден 55,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Боја: Металик сива
 • Приклучна моќ: 120 W
 • Бучност: 42 dB(A)
 • Отвoрање на врата: Десно отворање на вратата
 • Врата: Челик, сиво рефлектирачко стакло
 • Slot-in: можност да се постави апаратот во кујната во ширина од 61 cm
 • Климатска класа: SN, N, ST, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 329 / 307 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 231 / 222 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 98 / 85 l
 • Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 18 h
 • Електронско управување позади вратата
 • Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
 • Аларм за отворена врата
 • Звучен и светлосен сигнал при превисока температура во разладниот дел: бел сигнал
 • CrispZone фиока за зеленчук
 • IonAir со Multiflow 360° функција
 • Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)
 • NoFrost Plus
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • ЛЕД осветлување на кровот
 • Мултипрактична полица (MultiShelf)
 • 4 стаклени полици
 • Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач
 • Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење
 • FreshZone фиока
 • XXL SpaceBox фиока
 • Простор за замрзнување: 3 фиоки
 • 2 стаклени полици
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,64 kWh
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
 • Нето тежина на апаратот: 84 kg
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.