-13%

Комбиниран Фрижидер GORENJE RF6275W

– Енергетска класа: А
– Боја: Бела
– Приклучна моќ: 95 W
– Бучност: 41 dB(A)


Достапност:

Нема на залиха

22,990.00 ден 19,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Комбинирани фрижидери
 • Енергетска класа: А
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm
 • Отвoрање на врата: Лево/десно
 • Врата: Метална рачка на врата
 • Боја: Бела
 • Климатска класа: SN, ST, N
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 259 / 258 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 191 / 190 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 68 / 68 l
 • Капацитет на замрзнување: 3,5 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 16 h
 • Механичко управување
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Осветлена внатрешност
 • 4 стаклени полици
 • 2 сада за јајца (6×)
 • Простор за замрзнување: 1 врата
 • 1 мрежна полица
 • 1 сад за лед
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,89 kWh
 • Бучност: 41 dB(A)
 • Нето тежина на апаратот: 55 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 57,5 kg
 • Приклучна моќ: 95 W
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.