-13%

Комбиниран Фрижидер GORENJE RF 4141ANW

 • Енергетска класа: A
 • Боја: бела
 • Бучност: 40 dB(A)
 • Бруто капацитет: 210 l

13,800.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Боја: Бела
 • Климатска класа: N, ST
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 210 / 207 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 168 / 166 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 42 / 41 l
 • Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h
 • Механичко управување
 • ЛЕД осветлување
 • 3 стаклени полици
 • Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња без држач
 • Флексибилен сад за јајца
 • 1 сад за лед
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,59 kWh
 • Бучност: 40 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm
 • Нето тежина на апаратот: 37,6 kg
 • Приклучна моќ: 80 W
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.