-25%

Комбиниран Фрижидер GORENJE NRK6191CX

 • Енергетска класа: A
 • NoFrost Plus
 • Боја: Металик сива
 • Бруто капацитет: 325 l

30,460.00 ден 22,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Комбиниран фрижидер
 • Енергетска класа: A
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Боја: Металик сива
 • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
 • Климатска класа: ST, N, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 230 / 222 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 95 / 85 l
 • Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 21 h
 • Електронско управување позади вратата
 • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
 • IonAir со Multiflow 360° функција
 • NoFrost Plus
 • Функција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Штедлива програма (EcoMode)
 • Сад за јајца/лед: 1 x 7
 • ЛЕД осветлување на кровот
 • 4 стаклени полици
 • Држач за шишиња
 • XXL SpaceBox фиока
 • Простор за замрзнување: 3 фиоки
 • 2 стаклени полици
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,82 kWh
 • Бучност: 42 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
 • Нето тежина на апаратот: 67,5 kg
 • Приклучна моќ: 120 W
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.