-13%

GORENJE Комбиниран шпорет K6121SG

 • Енергетска класа: А
 • Боја: Металик сива
 • Приклучна моќ: 5.700 W
 • Врата: Стакло

21,840.00 ден 18,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: А
 • Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал
 • Боја: Металик сива
 • Боја на рачката: Сива металик
 • Врата: Стакло
 • Материјал на поклопецот: Стакло
 • Класична шарка на вратата
 • Употреблив волумен на рерната: 65 l
 • Максимална површина на тавата за печење: 1.316 cm²
 • Облик на копчињата: Ергономски копчиња
 • Еднорачно електронско палење
 • Комбинирана плоча
 • Број на плински решетки: 1
 • 1 голем горач 1 стандарден горач 1 експрес рингла 1 стандардна рингла
  -лево напред: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,
  -десно напред: Плински горач 9.4 cm, 3 kW,
  -лево назад: Експрес рингла 18 cm, 2 kW,
  -десно назад: Стандарден горач 6.9 cm, 1.9 kW
 • Конвенционална рерна – 65 l
 • Осветлување
 • 1 длабока емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Водилки за тави: Водилки на извлекување
 • Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин
 • Чистење со AquaClean функција
 • Силвермат-емајл (SilverMatte)
 • Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
 • Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
 • Гас контрола
 • Потрошувачка на електрична енергија: 0,87 kWh (конвенционална)
 • Тип на плин: G30/30
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm
 • Нето тежина на апаратот: 47,5 kg
 • Приклучна моќ: 5.700 W
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.