-9%

GORENJE комбиниран фрижидер RK6193LW4

– Енергетска класа: А+++
– Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
– Бучност: 40 dB(A)re1pW
– Вкупен бруто/нето капацитет: 326 / 322 l

31,890.00 ден 28,990.00 ден

Спореди

Опис

– Енергетска класа: А+++
– Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
– Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
– Врата: Метална врата
– Боја: Бела
– Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
– Климатска класа: SN, N, ST, T
– 1 компресор
– Вкупен бруто/нето капацитет: 326 / 322 l
– Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 229 / 227 l
– Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 97 / 95 l
– Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
– Издржливост при прекин на електрична енергија: 30 h
– Електронско управување на вратата
– Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
– Аларм за отворена врата
– Звучен и светлосен сигнал при превисока температура во разладниот дел: бел сигнал
– CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
– Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)
– FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот
– IonAir со DynamiCooling
– Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
– ЛЕД осветлување на кровот
– 4 стаклени полици
– Држач за шишиња
– Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач
– Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење
– FreshZone фиока
– XXL SpaceBox фиока
– Простор за замрзнување: 3 фиоки
– 2 стаклени полици
– Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,42 kWh
– Бучност: 40 dB(A)re1pW
– Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
– Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 75 cm
– Нето тежина на апаратот: 72,5 kg
– Бруто тежина на апаратот: 75,5 kg
– Приклучна моќ: 120 W
– Осигурувач: 10 A

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.