-13%

GORENJE фруна и плотна JUMP SET 2

– Брусен раб на плочата
– SliderTouch – управување на допир со лизгање
– Енергетска класа A
– Употреблив волумен на рерната 71 l


Достапност:

Нема на залиха

32,790.00 ден 28,490.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Електрична рерна · BO737E114XG

 • Essential линија
 • Енергетска класа A
 • Боја Инокс
 • Слој без отпечатоци (TouchFree инокс) Да
 • HomeMade Plus облик на рерната Да
 • Употреблив волумен на рерната 71 l
 • Максимална температура на рерната 275 °C
 • Механичко управување
 • Тајмер
 • IconLED
 • Брзо загревање (FastPreheat), Долен и горен грејач, Мал инфра грејач, Голем инфра грејач, Голем инфра грејач со вентилатор, Долен грејач со кружен грејач и вентилатор, Кружен грејач, Долен грејач и вентилатор, WarmPlate (одржување на топлина на садовите), Одмрзнување (Defrost), Чистење со AquaClean функција
 • Истовремено печење на повеќе нивоа
 • Совршен грил (PerfectGrill)
 • Водилки за тави
 • Длабока емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
 • Вентилатор за ладење
 • Дополнително динамичко ладење на рерната DC+
 • Потрошувачка на електрична енергија (Вентилаторска) 0.81 kWh
 • Приклучна моќ 3.3 kW
 • Димензии (ШхВхД) 597х595х547 mm
 • Приклучна моќ 220-240 V

Стаклокерамичка плоча · ECS643BSC

 • Essential линија
 • Боја Црна
 • Брусен раб на плочата
 • SliderTouch – управување на допир со лизгање
 • Тајмер
 • Зона за готвење напред лево – Дупла зона- HiLight – Ø лево напред (mm) 120/210
 • Зона за готвење десно напред – Hi-light грејач- Ø десно напред (mm) 145
 • Зона за готвење лево назад – Hi-light грејач – Ø лево назад (mm) 145
 • Зона за готвење десно назад – Овален hi-light грејач – Ø десно назад (mm) 170X265
 • StayWarm – одржување на топлина
 • FishZone
 • Сигурносна заштита
 • Заклучување за заштита од деца
 • Приклучна моќ 7 kW
 • Димении (ШхВхД) 595х54х520 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.