-13%

GORENJE Фрижидер со една врата R6295W

 • Енергетска класа: А
 • Боја: Бела
 • Приклучна моќ: 80 W
 • Бучност: 40 dB(A)21,890.00 ден 18,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Фрижидер со една врата
 • Енергетска класа: А
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm
 • Отвoрање на врата: Лево/десно
 • Врата: Метална рачка на врата
 • Боја: Бела
 • Климатска класа: SN, ST, N, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 285 / 284 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 285 / 284 l
 • Механичко управување
 • Осветлена внатрешност
 • 5 стаклени полици
 • 2 сада за јајца (6×)
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,49 kWh
 • Бучност: 40 dB(A)
 • Нето тежина на апаратот: 53 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 55,5 kg
 • Приклучна моќ: 80 W
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.