-13%

GORENJE Фрижидер со една врата R6191DW

 • Енергетска класа: А
 • Боја: Бела
 • Приклучна моќ: 60 W
 • Бучност: 38 dB(A)31,100.00 ден 26,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Фрижидер со една врата
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Врата: Метална рачка на врата
 • Рачка со зглоб
 • Боја: Бела
 • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
 • Климатска класа: SN, ST, N, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 370 / 368 l
 • Механичко управување
 • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
 • CrispZone фиока за зеленчук
 • IonAir со DynamiCooling
 • Сад за јајца/лед: 1 x 7
 • ЛЕД осветлување на кровот
 • 7 стаклени полици
 • Држач за шишиња
 • FreshZone фиока
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,4 kWh
 • Бучност: 38 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
 • Нето тежина на апаратот: 74,5 kg
 • Приклучна моќ: 60 W
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.